ساعت کاری 9:00-20:00

همدان – پارک علم و فناوری

09186084603

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری
طراحی سایت خبری

آیا طراحی سایت خبری با وجود مطبوعات و خبرگذاری های فعال بزرگ هنوز هم نیاز است؟ هدف از طراحی سایت خبری چیست؟ نحوه درآمدزایی از طراحی سایت خبری چگونه است؟ آیا سایت های خبری نیازی به سئو دارد؟ آیا سئوی سایت های خبری با طراحی سایت شرکتی و طراحی سایت فروشگاهی متفاوت است؟

این سوالات جز سوالات وب مسترانی است که به فکر راه اندازی یک سایت خبری هستند. در ادامه بحث پیرامون این سوالات می پردازیم پس در ادامه با ما همراه باشید.

 

یک نکته :

با توجه به گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی باعث شد که مردم به دستگاه های هوشمند از قبیل لب تاب و گوشی رو بیاورند. در گذشته نه چندان دور مردم برای مطلع شدن از اخبار روز جامعه به دکه های روزنامه فروشی مراجعه کرده و با خریدن روزنامه اخبار را دریافت می کردند و یا اینکه از طریق اخبار به این امر دست می یافتند.

به مرور زمان و با گسترش گوشی های هوشمند سایت های خبری با هدف دسترسی آسان به اخبار روز بوجود آمدند.

همه ما برای زمان خود ارزش قائل بوده و بجای اینکه برای خرید روزنامه به دکه محل خود برویم استفاده از سایت های خبری را برای دریافت اخبار ترجیح می دهیم.

ما براحتی می توانیم تمامی اخبار را روی پلتفرم خود بصورت رایگان دریافت کنیم که البته این کار در مصرف کاغذ نیز بسیار صرفه جویی می کند.

 

 

هدف از طراحی سایت خبری

هدف طراحی سایت خبری

در ابتدا شاید هدف خبرگذاری ها از طراحی وب سایت خبری تنها انتشار خبر بود ولی در ادامه با دیدن اینکه کاربران بسیاری از سایتشان دیدن می کنند بفکر درآمدزایی افتادند.

سایت های خبری بدلیل بازدید های زیادی که دارد بهترین محل برای تبلیغات شما می باشد.

سایت های خبری با گذاشتن بنر تبلیغاتی شما در سایشان ترافیک بالایی را به سایت شما منتقل می کند که در قبال آن از شما پول هنگفتی را دریافت می کنند.

گذاشتن تبلیغات و معرفی محصولات یکی از راه های پر درآمد سایت خبری می باشد که باعث شده است این سایت ها همیشه بروز بوده و برای تهیه اخبار بسیار تلاش کرده و با رقبای خود همیشه رقابت دارند.

 

اهمیت تیتر در سایت های خبری

سئوی سایت خبری

در سایت های فروشگاهی هدف اصلی مسئولین سئو سایت تبدیل کاربران ورودی به مشتری بود. این هدف در طراحی سایت خبری به گونه ای دیگرست.

شما باید بازدید کنندگان خود را جذب کرده و با جلب اعتمادشان آن ها را وفادار کنید. در اصل هدف بدست آوردن وفاداری مخاطب است. این اصل باعث می شود که مخاطب مستقیما سایت خبری شما را برای خواندن اخبار مورد نیاز خود انتخاب کند.

 

 

فاکتور های مهم سایت خبری

همانطور که در بالا بیان کردیم باید اعتماد مشتری را جلب کنیم و او را وفادار کنیم.

یکی از فاکتور های اصلی این امر چیدمان صحیح ماژول های سایت است که باعث خوانایی سایت شما می شود.

اگر سایت خبری شما چیدمان و معماری اصولی نداشته باشد مخاطب به محض ورود سر در گم شده و نمی تواند آن چیزی که دنبال آن بوده را پیدا کند. پس سعی کنید چیدمان صحیح و اصولی برای سایت خود انتخاب کنید.

فاکتور بعدی سرعت لود شدن صفحه سایت خبری شما می باشد. اگر کاربر به سایت شما وارد شود ولی زمان طولانی را برای مشاهده صفحه منتظر بماند فورا صفحه سایت شما را بسته و اعتماد کاربر را از دست می دهید.

فاکتور بعدی سئو سایت خبری شماست. شما اگر تمامی فاکتور ها را هم رعایت کنید ولی کاربری وارد سایت شما نشود هیچ گونه ارزشی ندارد.

درست است که محتوای زیاد و یونیک سایت های خبری باعث رتبه گرفتن می شود ولی برای بدست آوردن ترافیک بالا برای سایت خود نیازمند سئو می باشید.

از طرفی دیگر شبکه های اجتماعی بوجود آمد باعث شده است که مردم همین اخبار را براحتی بر روی پلت فرم خود مشاهده کند. پس با این تفاسیر شما باید بدنبال بدست آوردن ورودی مناسب از گوگل باشید.

سایت خبری شما باید به گونه ای باشد که بتواند تمامی نیاز ها را تامین کند و در تمامی حوزه ها فعال بوده و فعالیت کند.

نوشته های شما باید جذاب باشد و از عکس و فیلم نیز در آن استفاده کنید این کار باعث جذابیت نوشته شما شده و مخاطب را جذب خود می کند.

در طراحی سایت های خبری سادگی بسیار مهم است زیرا در این چنین سایت ها چندین ادمین وجود داشته که هرکس در یک حوزه فعالیت دارد.

سطح دسترسی نیز مهم بوده چرا که با وجود ادمین های متعدد باید امنیت و دسترسی به بعضی از قسمت های سایت حفظ شود.

امروزه طرحی سایت خبری به یکی از مهم ترین دغدغه های برای خبرگذاری ها تبدیل شده است چرا که انتشار اخبار از طریق تلویزیون و کتاب به تنهایی کافی نیست.

شما می توانید به راه اندازی یه وب سایت خبری علاوه بر منتشر کردن علاقه مندی هایتان کسب و کار خود را نیز رونق ببخشید و درآمد چشمگیری را بدست آورید.

شرکت داده پردازان شایلین تاک با تیم مجرب خود توانایی طراحی سایت خبری سئو شده برا شما را دارد.

برای گرفتن مشاوره و مطلع شدن از تعرفه ها می توانید با مشاورمان ما در تماس باشید.

 

تماس با ما

نمونه های موفق سایت های خبری در ایران :

وب سایت خبری خبر آنلاین

وب سایت خبری تابناک