ساعت کاری 9:00-20:00

همدان – پارک علم و فناوری

09186084603

طراحی سایت شخصی

اگر می خواهید در دنیای پیشرفته امروز از رقیبان خود عقب نمانید و دنبال معرفی خود و کسب و کارتان به دنیا هستید نیازمند طراحی سایت شخصی می باشید.

با داشتن یک سایت شخصی شما می توانید خود را به دیگران معرفی و با اطلاعاتی که از خود در سایت درج می کنید با شما ارتباط برقرار و خدمات خود را ارائه دهید.

 

هدف از طراحی سایت شخصی

در واقع هدف از طراحی سایت شخصی معرفی خود و در واقع برند شدن می باشد. با پیشرفت تکنولوژی و استفاده گسترده از پلت فرم های مختلف تمامی تبلیغات و حتی خرید و فروش ها بصورت آنلاین انجام گرفته و روش های سنتی دیگر منسوخ شده و اگر شما سایت شخصی برای خود نداشته باشد در واقع نیم بیشتری از مخاطبان خود را از دست داده اید.

 

 

تماس با ما

داشتن سایت شخصی برای همه

طراحی سایت شخصی برای تمامی افراد با هر نوع شغلی به یک نیاز تبدیل شده است. مهم نیست که شما چه کسی هستید یا چه شغلی دارید هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

بعضی از افراد سایت شخصی را برای معرفی خود می خواهند ولی تعدادی از مردم علاوه بر معرفی خود کسب و کار خود را نیز معرفی کرده و در اصل بازاریابی اینترنتی را انجام می دهند.

 

نحوه طراحی سایت شخصی

سایت های شخصی در قالب های مختلف طراحی می گردد و هماهنطور که از نام آن پیداست تقریبا همه چیز به دلخواه شما می باشد و هر تم و قالبی که مرتبط با شغل و کسب و کار شما می باشد را انتخاب کنید.

بسته به مقدار هزینه ای که برای طراحی سایت شخصی در نظر گرفته اید می توانید یک سایت وردپرسی، ASPیا PHP داشته باشید.

شما با داشتن سایت شخصی رزومه خود را بصورت دیجیتال و آرشیو شده در فضای اینترنت منتشر نموده و حس اطمینان را به مخاطبین خود منتقل کنید

 

سایت شخصی از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

بطور کلی می توان یک سایت شخصی را به بخش های ذیل تقسیم کرد:

1-پروفایل

2-رزومه و نمونه کار

3-مدارک و مقالات

4-تماس با ما

 

ویژگی های طراحی سایت شخصی

پروفایل سایت شخصی

در این قسمت اطلاعات فردی شخص گذاشته و فیلد های آن توسط خود شما تعیین می شود.

 

رزومه و نمونه کار ها در سایت شخصی

در این بخش رزومه خود را که در چه حیطه ای فعالیت کرده اید و نمونه کار هایی که انجام داده اید را قرار داده اید را به مخاطب خود نمایش می دهیم که این بخش بسیار مهم بوده و باید اطمینان مخاطبین را جلب کنیم.

 

مدارک و  مقالات در سایت شخصی

در این قسمت در مورد تخصص و مدارک خود صحبت کرده و مقالاتی که تا کنون نگارش کرده اید را گذاشته تا مخاطبین با نحوه کار و نگارش شما آشنا شوند.

 

تماس با ما در سایت شخصی

در این بخش شما راه های ارتباطی خود را در به نمایش گذاشته و پل ارتباطی شما با مخاطبین می باشد

یک سایت شخصی بخش های بسیاری دارد که مهم ترین آن ها را بیان کردیم.

یک سایت شخصی باید به گونه ای باشد که شخصی که وارد سایت شما می شود را جذب خود کرده و او را وادار به بازدید  از قسمت های مختلف ساییتان کرده و از همه مهم تر آن را به مشتری برای شما تبدیل کند. نحوه طراحی و معماری و چیدمان بسیار مهم می باشد که شرکت داده پردازان شایلین تاک می تواند شما را برای داشتن یک سایت شخصی منحصربفرد کمک کند

 

قیمت طراحی سایت شخصی

قیمت طراحی سایت شخصی

قیمت طراحی سایت شخصی با توجه به خدماتی که ارائه می دهیم متفاوت بوده و نسبت به سایت های شرکتی و فروشگاهی قیمت پایین تری دارند شما می توانید با هزینه بسیار کم صاحب یک سایت شخصی با کیفیت و طراحی خوب شوید.

مطمعنا با اضافه شدن بخش های مختلف و سفارشی کردن بعضی قسمت ها هزینه شما نیز متغییر خواهد بود.

شرکت شایلین تاک با رزومه عالی و توانایی های خود بهترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت (طراحی سایت شرکتی،طراحی سایت فروشگاهی،طراحی سایت خبری و … ) بصورت کاملا حرفه ای و رسپانسیو شده در خدمت مشتریان خود می باشد.

برای اطلاع از تعرفه ها می توانید با ما تماس گرفته و سوالات خود را از ما بپرسید.

 

تماس با ما