امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت ارتباطات بین انسان ها آسان ترگردیده است. و در این سالها بسیاری از کسب و کارها با استفاده از این بستر ها از فضای سنتی خارج شده و موفق به رونق و توسعه کسب و کار خود شده اند. شما نیز میتوانید با همسو کردن کسب و کار های خود با دنیای اینترنت و دیجیتال به موفقیت های بزرگی دست یابید.

همه ما به گل علاقه مند هستیم و چندین بار از گل فروشی های محله خود خرید کرده ایم. با توجه به ماشینی شدن زندگی های امروزی، مردم به دنبال پرورش گل یا خرید و کنار گل بودن هستند تا کمی از خستگی و آشفتگی ذهنی خود بکاهند و ما مشاهده میکنیم که علاقه و حجم خرید گل ماروزه بیش از سابق رونق پیدا کرده است.

 

با داشتن سایت گل فروشی،پیشرفت کنید

ویژگی های طراحی سایت گل فروشی

گل فروشی یکی از کسب و کار های سنتی و قدیمی بوده که از گذشته تاکنون مردم با آن ارتباط داشته اند. همانطور که گفتیم برای پیشرفت و ارتقا کسب و کارتان نیاز است که شما نیز خود را وارد بازار کسب و کار اینترنتی کنید.

هیچ محدودیتی برای شما که دارای گل فروشی های سنتی هستید وجود ندارد و شما با داشتن یک سایت گل فروشی می توانید کسب و کار خود را بهبود بخشیده و درآمدزایی بالایی داشته باشید.

 

حال این سوال برایتان پیش می آید که چگونه؟

یکی از مزایای طراحی سایت گل فروشی یا دیگر مشاغل ارتباط راحت بین خریدار و فروشنده است. مشتریان گل فروشی ها اغلب برای مراسم ترحیم،تزئین ماشین عروس،خواستگاری و هدیه دادن و ….. می باشد.

روش معمول و سنتی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد مراجعه حضوری به مغازه های گل فروشی و سفارش گل می باشد که مزیت ها و معایب خود را دارد. روش دیگر آن سفارش و تهیه گل بصورت آنلاین می باشد که شما از طریق طراحی سایت گل فروشی می توانید به آن دست یابید.

با توجه به اینکه ما بیشتر زمان خود را مشغول کار و حل مشکلات روزمره خود هستیم دیگر وقت آن را نداریم که با مراجعه حضوری به گل فروشی ها گل یا سبد گل خود را خریداری کنیم بهترین کاری که به ذهنمان می رسد سرچ در گوگل برای خرید گل می باشد که با وارد شدن به سایت و بررسی کاتالوگ آن خرید خود را سفارش دهیم.

 

یک سایت گل فروشی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

طراحی سایت گل فروشی
طراحی سایت گل فروشی

وقتی شما وارد مغازه گل فروشی می شوید عطر گل های مغازه به شما طراوت و شادابی می بخشد و از تماشای گل ها لذت می برید. در طراحی سایت گل فروشی نمی توان عطر و رایحه گل ها را برای کاربران نمایش داد ولی می توان زیبایی و جذابیت را به کاربر نشان داد.

در مرحله اول سایتتان باید کاربر پسند باشد تا وقتی کاربر وارد سایت شما می شود حس همان گل فروشی برایش طنین انداز شود. با توجه به اینکه صفحه اصلی سایت شما مهم ترین بخش جذب کاربر است باید به گونه ای طراحی شود که تمامی اطلاعات را به کاربر نمایش دهیم ولی این نشان دادن اطلاعات باید بصورت دسته بندی شده باشد که خریدار سر در گم نشود.

اولین قدم در طراحی سایت گل فروشی معرفی خود و قراردادن رزومه برای معرفی کار های قبلیتان به مشتری است.

با این کار ما به کاربر حس اطمینان بخشیده و باعث می شود مشتری در خرید خود راغب تر شود. شما می توانید با عکس گرفتن از کارهایی که قبلا انجام داده اید نمونه کار خود را به کاربر نمایش دهید که همین امر باعث معرفی کار و برند خود می شود.

از دلایل دیگر طراحی سایت گل فروشی برند شدن بین رقیبان خود می باشد.

 

 

در قسمت بعدی سایت شما باید معرفی و آدرس سایت شما قرار بگیرد که با قرار دادن نقشه گوگل سایت می توانید محل مغازه خود را برای حضور مشتریان به نمایش بگذارید.

بخش مهم سایت شما فروش اینترنتی گل می باشد که دقیقا هدف طراحی سایت گل فروشی می باشد. با راه اندازی این بخش از سایت شما با قرار دادن گل های خود و همچنین مدل های تزئینی که در سایت قرار گرفته با انتخاب گل و مدل تزئین هزینه آن که شامل تعداد و نوع گل و مدل و …. بوده را مشاهده نموده و به درگاه پرداخت هدایت شود.

دریافت سفارش ها می تواند بصورت حضوری یا از طریق پیک یا آژانس صورت گیرد.

در دیگر بخش سایت می توان بحث وقت گرفتن غیر حضوری را مطرح کرد. کاربران می تواند با مراجعه به این بخش برای تزئین ماشین خود یا خرید دسته گل و …. اقدام کند. این بخش باید بگونه ای باشد که خریدار به راحتی بتواند انواع مدل ها و تزئین ها را مشاهده کند و براحتی بتواند تصمیم گیری کند. این بخش از سایت بسیار مهم بوده چرا که هدف اصلی ما معرفی و فروش اینترنتی از طریق سایت می باشد.

 

دسته بندی گل ها و محصولات

برای راحتی خرید ، معرفی گل ها باید به گونه ای باشد که برای هر یک از گل هایمان یک صفحه جداگانه داشته باشیم که عکس های مربوط به آن را قرار دهیم و همچنین چند نمونه از کارهایی که با این گل تزئین شده را چون با این کار دقیقا یک کاتالوگ ساخته ایم که خریدار می تواند بین نمونه کار ها یکی را انتخاب کند.

 

قرادادن مقالات در سایت گل فروشی

در این بخش باید مقالاتی را پیرامون گل ها قرار دهیم برای مثال نحوه نگهداری گل در خانه، نحوه کادو دادن گل، اطلاعاتی در مورد گل ها و بسیاری از اطلاعات دیگری که مربوط به حوزه فروش شما می شود را بصورت مقاله قرار دهیم.

 

تولید محتوای خود را به ما بسپارید : تولید محتوا و مقاله نویسی

 

شما با داشتن طراحی سایت گل فروشی کسب و کار سنتی خود را رونق بخشیده و به یک برند تبدیل می شوید.

اگر تصمیم خود را برای پیشرفت کسب و کار خود گرفته اید می توانید با تماس با مشاوران ما اطلاعات تخصصی تری را دریافت نمایید.

 

 

تماس با ما