ساعت کاری 9:00-20:00

همدان – پارک علم و فناوری

09186084603

 

تعرفه و قیمت طراحی سایت

لیست قیمت و تعرفه های طراحی سایت در سال 98

وب سایت شخصی

طراحی وب سایت شخصی

طراحی سایت های شخصی برای معرفی افراد و به اشتراک گذاری دانش و تخصص های آنها و همچنین در مبحث برند کردن نام خودشان بسیار مفید و ارزشمند میباشد.
از وب سایت های شخصی با عنوان شناسنامه دیجیتال و یا شناسنامه آنلاین نیست یاد میشود.

مطالعه بیشتر : کاربرد وب سایت شخصی

قیمت طراحی سایت شخصی

وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی

امروزه با توجه به رشد تبدیل کسب و کار های سنتی به کسب و کارهای دیجیتال و رشد چشم گیر کاربران دنیای اینترنت، داشتن یک وب سایت برای رونق کسب و کار و معرفی محصولات و خدمات شرکت برای مشتریان امری ضرری است. با استفاده از cms های شرکت شایلین تاک، تمامی شرکت ها میتوانند بدون نیاز به نیروی متخصص و با استفاده از سیستم های مدیریت محتوا وب سایت خود را مدیریت کنند.

مطالعه بیشتر : وب سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی

وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی وب سایت فروشگاهی یکی از بهترین روش ها برای رونق کسب و کار و افزایش فروش در سطح کلان میباشد.
یک فروشگاه اینترنتی به شما این امکان را میدهد تا بدون محدودیت مکانی و زمانی محصولات خود را در سطح کشور و جهان ارائه کنید!

مطالعه بیشتر : طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

وب سایت خبری

طراحی سایت خبری

با توجه به اهمیت بالای سرعت بارگزاری و مسائل تخصصی در وب سایت های خبری(مانند: در دسترس قرار گرفتن مطالب وب سایت برای تمامی خزنده ها و اپراتور های جانبی، چیدمان مناسب، بهینه سازی برای موبایل، سادگی، رعایت نکات ایمنی، برای پخش خبر و…)، این نکته حائز اهمیت میشود که برای راه اندازی و طراحی یک سایت خبری با یک تیم و شرکت حرفه ای وارد همکاری شوید.

مطالعه بیشتر : طراحی سایت خبری

قیمت طراحی سایت خبری

وب سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی

اگر به دنبال طراحی یک وب سایت و یا ارتقای وب سایت خود با معیار های خود و المان ها و ویژگی ها مد نظر خود هستید(وب سایت نوبت دهی آنلاین، وب سایت دایرکتوری فروش فایل،وب سایت مهندسی، وب سایت همایش، وب سایت هتل و فروش بلیط و…) ما در این راستا در کنار شما خواهیم بود.

مطالعه بیشتر : طراحی وب سایت اختصاصی

قیمت طراحی سایت اختصاصی

 

هزینه طراحی المان های اضافی وب سایت :

هزینه مواردی هایی مانند چند زبانگی، ویژگی های منحصر به فرد و… به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد که در زیر به تفصیل توضیح خواهیم داد :
شما میتوانید لیست کامل ویژگی های وب سایت را از انتهای همین صفحه دانلود فرمایید.

هزینه طراحی سایت دو زبانه (یاچند زبانه) :

هزینه پیاده سازی این المان در وب سایت هایی به جز دسته وب سایت های شرکتی که به صورت پیش فرض وجود دارد، به صورت مجزا محاسبه خواهد شد. زیرا در این حالت لازم است صفحات داخلی وب سایت برای هر زبان به صورت مجزا طراحی گردد.
معمولا این هزینه یک چارم هزینه کل طراحی سایت است.
 *هزینه دقیق طراحی سایت در شرکت شایلین تاک به دلیل اینکه وب سایت ها در این شرکت به صورت اختصاصی و با توجه به نیاز هر کاربر طراحی و پیاده سازی میشوند، این هزینه ها به صورت دقیق در جلسات حضوری تعیین میشوند.
دانلود فایل ویژگی ها و تعرفه وب سایت : دانلود کنید